Dětské lásky ty nikdy neumřou

15. října 2014 v 21:20 | http://life2006.blog.cz/ |  Moje myšlenkové pochody
Pamatujete si na svou první pusu. Na první polibek, který jste dostali a nebo jste sami dali? Já ano a je to už mnoho, opravdu mnoho let na zpět. Myslím, že první pusa byla ve školce, bylo to s takovým mamlasem a nebyl ani moc hezký. Další pusa následovala v první třídě a pak v 6 a 7 třídě, kdy vznikali takové ty malé a velké lásečky. Na první polibky se asi nikdy nedá zapomenout a já na to i ráda vzpomínám, hlavně na ty ve věku 11 - 13 let. Nepředstavujte si pod tím nic sexistického, prostě člověk začínal randit, chodit ven a zajímal se o druhé pohlaví. Byl rád středem pozornosti a chtěl být milován a někoho milovat. Člověk se hned do školy těšil víc.


Moje první větší láska vznikla v sedmé třídě na základní škole. Chodila sem na základní školu s výběrovými třídy pro výtvarné umění a práci pc. Cítila sem se v sedmé třídě dost osamělá a měla sem pocit, že absolutně všichni jsou lepší než já. Ten pocit mám nějak dodnes.

On byl první kdo se o mně nejak začal zajímat a byla sem pro něj něco víc než nic. Prožila sem celkem pěkné chvilky. těšila jsem se do školy víc a víc. I když to trvalo třeba jen jedno školní pololetí, byla jsem ráda. Všechno to ovšem vyhaslo a odešlo úplně samo. Dneska nám je přes třicet a máme na sebe kontakt pouze přes facebook, dodnes jsem si ale nikdy nenapsali. Není čas.

Ráda si občas, ale vzpomenu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 merlik6886 merlik6886 | 15. října 2014 v 21:37 | Reagovat

pěkný článek :)
Pamatuji si, jak mě má mladší sestřenice, když jí byly asi čtyři, ,,obdarovala" pusou na pupík.
Pak jsem ale zjistil, že na břichu mám otisk jejích zubů...
Jinak mě mrzí, že se již s přítelem nevídáte.
Pěkný článek :)

2 Rogue Rogue | Web | 20. října 2014 v 23:00 | Reagovat

Hezky článek :) Ani na ty dětské lásky, třebaže nenaplněné, nebo naplněné hezkými pohledy, dělením se o svačinu a nesmělým voděním se za ruku na oběd, nejde zapomenout, jsou to krásné vzpomínky...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama