"Jeden den, který bych rád(a) změnil(a)".

19. října 2014 v 22:40 | http://life2006.blog.cz/
Rozhodla jsem se napsat první článek k tématu týdne na svém blogu. Neumím moc psát "asi", ale zaujalo mně to a tak teda rovnou k tématu. Chtěla bych určitě změnit plno věcí kolem sebe a na sobě, ale den, který bych chtěla změnit vlastně nevím. Zajímám se hodně o esoteriku a podobné termíny a říká se, že všechno má svůj smysl a všechno co nás potká a lidi, které máme v životě, v četně situací nám nastavují zrcadlo. Funguje to asi tak, že pokavaď nám bohužel někdo z přátelů, lidí co známe, nebo kolegů v práci ublíží, myšleno i pro dané situace nastaví nám zrcadlo, aby jsme došli poznání a nedělali třeba už další chyby, aby jsme uměli rozlišit věci a uměli správně zareagovat. Není to vůbec snadné. Jak se máte dobře zachovat, když Vám někdo rve srdce za živa (myšleno duševně), jak se máte dobře zachovat, když příjdete neprávem o své zaměstnání? Přeci to nebyla Vaše chyba, abyste takto dopadli.


A dostáváme se k jádru, - "můžete" tech šancí jak se totiž třeba dané situaci vyvarovat nám universum dalo mnoho a nebo už předtím nám nastavilo zrcadlo a my jsme udělali chybu, že jsme to neviděli, nebo spíše nechtěli vidět. Život nám stále klade překážky, ale jsou to oni zrcadla, které nám pomáhají. Když nevidíme a neslyšíme tak "prohrajeme" , nic se nám nestane, všechno vypadá jako velká noční můra a máte pocit, že je konec světa. I já samotná sem cítila děsnou zlobu a nenávist ke všem a všemu a hlavně k životu samotnému. Jenže zlobit se můžete jak chcete, tohle nepomůže. Nezavírejte před problémy oči. Nechte ať se věcí dějí tak jak mají, nevybočujte. Jen nechte si nastavit zrcadlo, mnohokrát a někdy i vícekrát i "vyhrajete". My lidé máme jeden problém, že rádi vidím totiž jen ty špatné věci a na ty dobré hodně rychle zapomínáme. Každá špatná situace je jen zkouška, život nám dává najevo jak se vyvarovat a jak se zachovat.

Pamatujte si jednu věc, že vždy z něčeho špatného, vzejde něco naprosto božského. A tak to opravdu je. Proto bych asi nechtěla změnit žádný den ve svém životě, hodně věcí mi uteklo a bylo mi sebráno, hodně věcí mi bylo naopak dáno. Všechno má svůj smysl.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama