Únor 2015

Moje fotky z retrici

12. února 2015 v 14:28 | http://life2006.blog.cz/ |  Ze života
Udělala jsem si pár foteček. Navíc mám hroznou radost, včera jse byla u doktorky, prootže mám bohužel chřipku, ale stoupla jsem si na váhu a konečně výsledek se dostavil o 4 kila méně . Hurá.další moje fotečky pod perexem ....

Dinosauří vajíčka

12. února 2015 v 14:19 | http://life2006.blog.cz/ |  Ze života
Vlastík dostal včera dvě dino vajíčka v pytlíčku od naší rodinné známe tety Evi a hned je dal do sklenky s vodou aby se vylíhli. Nakonec se narodil modrej dinosaurus a růžovej.
Vlastík už začíná chodit na delší procházky a po 20.2. půjde poprvé skoro po měsící a půl do školy :-)

Pár fotek z našeho bydlení :-)

1. února 2015 v 12:11 | http://life2006.blog.cz/ |  Ze života
Dnes je neděle a mám ještě volno, a zítra skoor také, musím na uřad a potom až odpo jen na hodku či dvě do práce, za to úterý je vždy dost nasekané. Dneska jsem uklizela, no uklízím každý den, ale uklízet hračky den co den mě moc nebaví a tak je většinou s prcek jen hodíme do krabic, hodně se hračky pak ale pomíchaí. Včera mi nějak spadnul PC a tak jsem dávala obnovu továrního nastavení a mám úplně suchý PC bez programů do toho se mi podařilo hned natáhnout nějaký brajgl s reklamou a tak to zase čistím jak blázen, abych emusela znova házet do továrního nastavení. Ehhh.


více ke článečku pod perexem, děkuji

Co nového u nás doma.

1. února 2015 v 0:39 | http://life2006.blog.cz/ |  Ze života
V týdnu ve čtvrtek jde Vlastíček na narkozu, kvuli vyšetření na magnetické rezonanci a jelikož by nevydržel hluk přístroje a házení tak se děti, ale i dospělí uspávaj. Vlastíčkoví se daří dobře, už zase zlobí a je fakt tak trošku na pěst. Je to tím, jak je zavřený doma a nemůže sáňkovat, těšil se na sníh, nemůže do školy, nemůže prakticky nic s tou hlavou. Pořád tvrdneme na nějakých vyšetření s tím krvácením do mozku a nejsme schopni nikam jít anic dělat, protože nesmí. Pro něj je to hodně těžké. Je to sice dítě, které je hodně na počítači, ale přesto všechno ven chodil si hrát, blbnout, v zimě sáňky, procházky, chodíme hodně na výstavy atd, v létě zase chodíme na koloběžky a se psy ven se proběhat atd, teď je jen zavřený doma a hraje si s hračkama. Je ještě dost unavený, ale taky hodně protivný. Nedivím se mu.


Já týdnu 3 x týdně běhám do práce, moc se nevyspím s nim, protože jak je doma už drnčej od rána pohádky, pak děláme ráno školu, aby se mu do hlavy zase vlili ty písmenka a všechno. Už to pomalu začíná jít, až na pár chybek. Uvidíme jestli pro velkou absenci nebude muset opaovat druhou třídu, snad ne. Kdyby ano, nic s tím neuděáme. Prošel těžkým úrazem.

Já s ním přes den hraju hry a nebo se koukneme na nějaké ty pohádky spolu. Hraje teď rád Harryho Pottera na mém starém notebooku a má moc rád logický hry od Špidly. Hlavně hororovky :D. Já ráda hraju Simíky 2 a 4, jenže teď jsem musela formátovat PC notebook, protože právě Simc mi sebralo nějaké dll knihovny a PC byl tahu a tak jsem to hodila do továrního nastavení. No není nad staré dobré hry jako GTA Vice City, Age of Empires,Zoo Tycon atd. Mám sice notebook s 8 giga ramkama, které jsem si ze 4 rozšířla na 8, ale grafika už nejnovější není, přeci jenom notas je starý 3 a púl let, a to je tak na odchod. :-(


Doufám, že neodejde. Malej m svůj značky Dell a já mám jeden z kterého teď píšu takový fakt spíš jen a nějaký filmík, psát blog atd značky Acer s 1,5 giga ramkama, ehhh :-(, ale co funguje funguje a nějaké ty slabší hry taky zvládá.

Chtěla jsem napsat delší článek, ale koukám, že je už půl jedný a tak teda utíkám spát a snad brzo napíšu co jsem měla v plánu. Chystám se psát osvém jídelničku a postavě, nějakou filmovou recenzičku a také knižní mám v plánu sepsat. Tak se mějte :-)